نتایج جستجو برای عبارت :

شهید، موحد است در همه حال

گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم یادواره سالروز شهادت سردار شهید علیرضا موحد دانش و برادر شهیدش محمدرضا موحد دانش شب گذشته(16مرداد98) در سالن شهید رشادی حسینیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) سپاه تهران بزرگ برگزار شد.
سردار اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران، پدر شهیدان موحد دانش و جمعی از فرماندهان و بسیجیان ناحیه شهید مطهری تهران و حوزه مقاومت بسیج شهیدان موحد دانش و خانواده معظم شهدا از جمله حاضران در ا
پاورپوینت نماز قطعه ای از پازل زندگی موحد
دانلود پاورپوینت با موضوع نماز قطعه ای از پازل زندگی موحد، در قالب ppt و در 107 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هر انسان موحد برای ادامه زیست در عرصه حیات روحانی و جسمانی در دو بعد روح و جسم به تغذیه نیاز دارد. هر انسان برای ادامه حیات
به نام خدا، به یاد خدا و برای خدا
خب بعد از چند ماه دوری از وبلاگ به دلیل مشغلههای زیاد درسی و کاری امروز وقت شد بشینم پای کارهای وبلاگ! ان‌شاءالله از امروز بر اساس یک برنامه درست و حسابی بتونم مطالب غنی و بدردبخوری (!) داخل وبلاگ قرار بدم تا شما دانشجویان و مهندسین عزیز بتونید استفاده کنید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما!
علی فرزانه موحد
ظهر یک‌شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۶،‌ همه مقامات کشوری و لشکری و خیلی از نمایندگان کشورهای منطقه که دل درگرو حرکت مقاومت دارند؛ در مصلا تهران حاضرشده بودند تا به حاج قاسم سلیمانی، یکی از اصلی‌ترین فرماندهان جبهه مقاومت که داغدار از دست دادن پدر خویش شده بود؛ سرسلامتی بدهند.حجم تردد مقامات و افراد شاخص در این مراسم به‌گونه‌ای بود که خط و خطوط سیاسی و جبهه‌گیری‌های مرسوم به‌تمامی رنگ‌باخته بود و از هر دسته و طایفه‌ای، نماینده‌ای را در مراسم
ظهر یک‌شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۶،‌ همه مقامات کشوری و لشکری و خیلی از نمایندگان کشورهای منطقه که دل درگرو حرکت مقاومت دارند؛ در مصلا تهران حاضرشده بودند تا به حاج قاسم سلیمانی، یکی از اصلی‌ترین فرماندهان جبهه مقاومت که داغدار از دست دادن پدر خویش شده بود؛ سرسلامتی بدهند.حجم تردد مقامات و افراد شاخص در این مراسم به‌گونه‌ای بود که خط و خطوط سیاسی و جبهه‌گیری‌های مرسوم به‌تمامی رنگ‌باخته بود و از هر دسته و طایفه‌ای، نماینده‌ای را در مراسم

استاد علی صفایی حائری:
ولایت على، نه على را دوست داشتن که فقط‌ على را دوست داشتن است.ولایت على، على را سرپرست گرفتن و از هواها و حرف‌ها و جلوه‌ها بریدن است. و این ولایت، ادامه‌ى ولایت حق است و دنباله‌ى توحید، آن هم توحیدى در سه بعد؛ در درون و در هستى و در جامعه؛ که توحید در درون انسان، هواها و حرف‌ها و جلوه‌ها را مى‌شکند؛ هواهاى دل و حرف‌هاى خلق و جلوه‌هاى دنیا را. و در جامعه طاغوت‌ها را کنار مى‌ریزد و در هستى خدایان و بت‌ها را. در ای
او خواهد آمد
❤ شما هم دعوتید
موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
جشن بزرگ نیمه شعبان را در روز شنبه ۳۱ فروردین 
⏰ از ساعت ۱۰/۳۰ الی ۱۲/۳۰ 
برگزار می نماید
✨مسابقه واهدا جوایز به قید قرعه به حضار گرامی
 می باشد  
 حضور شما زینت بخش محفل ما است
شماهم دعوتید مراسم باشکوه بیعت با امام عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف )لبیک یا مهدی با حضورً       استاد ارجمند              سرکار خانم منادی موحد        پنج شنبه ۹۸/۸/۱۶ ساعت ۱۰ صبح مکان :میدان پلیس ابتدای بلوار شهید محلاتی کوچه ۲         موسسه قرآنی شیفتگان وحی
کارگروه ملی مطالبه گری کاداستر به نقل از خبرگزاری میزان- موحد بر تعیین تکلیف حریم و بستر رودخانه‌ها در سطح استان کرمان تاکید کرد و گفت: تجربه‌های تلخ ناشی از سیل در نقاط مختلف کشور نشان می‌دهد که باید برنامه‌های عملیاتی و قابل اجرا در راستای تعیین تکلیف حریم و بستر رودخانه‌ها در استان کرمان تدوین و اجرایی شود.

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان در شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان بر انجام کار‌های تشخیصی از سوی نهاد‌های ذیر
توحید واقعی در کلام امام صادق علیه السلام و رد وحدت وجود
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
ومن زعم أنه یعرف الله بحجاب أو بصورة أو بمثال فهو مشرك  لأن الحجاب والمثال والصورة غیره وإنما هو واحد موحد ، فكیف یوحد من زعم أنه عرفه بغیره ، إنما عرف الله من عرفه بالله فمن لم یعرفه به فلیس یعرفه ، إنما یعرف غیره ، والله خالق الأشیاء لا من شیء ، یسمى بأسمائه فهو غیر أسمائه والأسماء غیره ، والموصوف غیر الواصف فمن
در فلسفه مدت شش سال نزد حکیم و فیلسوف معروف وقت، مرحوم آقا سید حسین بادکوبه متوفای 1318 شمسی تلمذ می‌کردم. «وقتی به درس ایشان رفتم دیدم همان استادی است که به دنبال او می‌گردم.» مرحوم بادکوبه ای برای اینکه مرا به طرز تفکر برهانی آشنا سازد و به ذهن فلسفی من تقویت بخشد امر فرمود به تعلیم ریاضیات بپردازم و به دستور معظم له به درس مرحوم سید ابوالقاسم خوانساری که ریاضیدان زبردستی بود حاضر شدم.|علامه طباطبایی|

مردم چهار دسته اند:  1. گروهی که در تم
انسان موحّد خود را نویسه‌ای می‌انگارد که نویسنده‌ی روزگار هر
گونه بخواهد برای تحقق یگانگی‌اش، او را در کنار نویسه‌های دیگر می‌چیند.
انسان یکتاپرست ارزشی جدا از خداوندگارش برای خود قائل نیست همین
باور او را از هرگونه تکبر و خودخواهی و برتری‌جویی دور می‌سازد.
 خداوند رحمان همان‌گونه به
من در پناه بخشایش خود مهر می‌ورزد که به دیگران و ایمان به رحمتگری او مردمان
موحد را از هر برتری‌جویی و تنگ‌نظری بر پیرامونیانش بازمی‌دارد.
 بایسته ا
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را بخواند حقتعالی او را روز قیامت مبعوث کند در حالی که مومن و موحد باشد و نشور را تصدیق نماید و اورا بی حساب به بهشت برند وهرکه این سوره را بخواند هرگز الله اورا عذاب نکند و اورا حساب نکند ومنزل او در فردوس اعلا باشد و اگر همراه خود داشته باشد حشرات زمین نزد او نیایند وهرکس آن را بخواند خاندانش زنا کار نشوند و هفتاد هزار ملائک در تشییع جنازه وی شرکت کنند و برایش دعا و مغفرت کنند تا که در قبر اورا جای دهند
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا
فیلم سینمایی تمرین برای اجرا به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد علی سجادی در ژانر اجتماعی ساخته شده در این فیلم بازیگرانی مانند میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… نقش آفرینی کرده اند فیلم جدید تمرین برای اجرا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : محمد علی سجادی
موضو

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
ابن بطوطه
محمدعلی موحد
سفرنامۀ ابن بطوطه، سیاح مراکشی گویاترین و زنده‌‌ترین سند فرهنگی جهان اسلام است که از قرن هشتم هجری (چهاردهم میلادی) به دست ما رسیده است. سفرنامۀ وی، آیینه‌‌ای است که زیر و روی جوامع اسلامی قرن یادشده در آن منعکس است. نه‌ تنها سیره و عملکرد طبقات حاکم و نگرش و روش پادشاهان و دیوانیان که راه و رسم عالمان و فقیهان، مراسم و آداب و تشریفات جاری، چگونگی گذران مردم، مدرسه‌‌ها و خانقاه‌‌ها، شادی‌ها و ماتم‌‌ها و در یک کل

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامآمنهغزل۴
همسر باب نبی، دخت وهب شد در جهانهست احمد حاصل پیوند زوج و ارمغان
آمنه باشد موحد، همچو اجداد نبیمی کند احمد زیارت قبر مادر،خود نشان
عالمان شیعه بر ایمان تو ، صحه نهندچون که احمد نهی کرده، بر صلات مشرکان
کودکی را بی پدر باشد احمد در حیاتمادرش هم ترک دنیا می کند، در عنفوان
آمنه بنت وهب، از بهترین زن های قوماز قریش است آمنه، پاک و منزه هر زمان
باعث خیر است احمد بر حلیمه دایه اشاو کند تمدید کارش را،  محم
            بگفتم من ز آن یک باغ گردو       که دعوت می نمود حامد به اردو
گذشت از آن زمان چندین و چند سال        دقیق تر گویمت پانزده و اند سال
در این مابین آن سال تا به الآن                 بی افتاد اتفاقات فراوان
ببستند درب آن افزار ماشین                    فروختند هرچه افزار هرچه ماشین
به جای آن همه دستگاه و افزار                شده آن هر دو سالن همچو انبار
تمام کارگران و کارکنانش                        برفتند جای دیگر از

#امام_خمینی_ره
#تلنگر

حالا بیایم مشرک بشوم؟
حالا بیایم مشرک بشوم؟ در نجف بعضی از آقایان و مردم به امام گله می‌کردند که چرا با بعضی از دوستانتان زیاد گرم نمی گیرید؟ مثلاً می‌گفتند دو آیت الله به هم می‌رسند، به هم تعظیم می‌کنند و با همدیگر گرم می‌گیرند. امام می فرمودند: ( (من در طی مدت چهل سال زحمت کشیدم تا موحد شدم حالا تازه بیایم و مشرک بشوم و سجده کنم برای شما و آقایان؟!
بانک جامع خاطرات امام خمینی(ره)
#توصیه_های_اخلاقی_علما

به گزارش مشرق، میان همه مردم جهان، رسم است که هر کار مهم و پرارزشی را به نام بزرگی از بزرگان آغاز می کنند، و نخستین کلنگ هر مؤسسه ارزنده ای را به نام کسی بر زمین می زنند که به او علاقه دارند؛ یعنی آن کار را از آغاز با شخصیت مورد نظر ارتباط می دهند. انبیای الهی به انسانهای موحد این گونه تعلیم داده اند که برای پاینده بودن یک برنامه و جاوید ماندن یک تشکیلات، لازم است آن را به موجود پایدار و جاویدانی ارتباط دهیم؛ موجودی که فنا در ذات او راه ندارد
هیچ وقت عادت نکردم که نوت های خوانایی بنویسم ، یعنی اگر‌ خلاصه برداری داشته باشم از سخنرانی ها که تقریبا امکان نداره کسی جز خودم بتونه بخونه!!به طرز عجیبی از گوش دادن سخنرانی فرار میکردم ، یک دفتر پیدا کردم که برای سفر اخیرم به مشهد بود ، و مابین نقاشی های کاف کوچولو یهو دیدم دست خط کنم هست ، اولش تعجب کردم که این چیه و دیدم بعله خلاصه برداری  یک سخنرانیه ، یک بار دوبار سه بار میخونمش و باز مغزم رفته پی خودش ، هر چی تلاش کردم که از دیشب ساکت بشه
   این روزها که باید «درخانه بمانیم»، با بسیاریِ غمها، سخت می توانم کنار بیایم. قبل‌تر غم را می‌شد فریاد زد، حتی اگر صداها بالا نیامده کوتاه می شدند! می شد عزیزان را در آغوش گرفت و از بار غمشان کاست. قبل از کرونا، آسانتر «می توانستیم» بار از دوش هم برداریم، اما این روزها با اندکی سهل انگاری حتی ساده تر از قبل، بار روی دوش یکدیگر می گذاریم. این روزها غم هست، دلتنگی هست و حسرت اتفاق‌های به ظاهر ساده ای که در دوران قرنطینه نشانم دادند که چقدر ب
اسلام فقط معرفت نیست، تعهّد به عمل و تحقّق احکام اسلام هم جزو اسلام است؛
یعنی یک وقت هست که ما اسلام را -که میخواهیم در حوزه یاد بگیریم- فقط
عبارت میدانیم از اصول و فروع و اخلاق و همینهایی که هست -[که] واقعیّت هم
همین است؛ [یعنی] اصول دین، فروع دین، ارزشهای اخلاقی، سبک زندگی، آئین
حکمرانی، اینها همه جزو اسلام و جزو معارف اسلامی است.لکن این [برداشت] درست نیست؛اسلام فقط توحید به معنای علم توحید با همان عمق و معرفتِ عرفانی و فلسفی و
[مانند] اینها
                                           ربنا امنا بما انزلت واتبعنا الرسول فاکتبنا مع الشاهدین 
بسم الله الرحمن الرحیم
دعاى اصحاب کهف
داستان اصحاب کهف را خوانده و شنیده ایم. گروهى از جوانان موحّد و الله پرست که از جوّ کفرآمیز جامعه و حکومت پلید زمان نفرت دارند و به خشم آمده اند، راهى کوه و بیابان مى شوند تا بتوانند با آزادى الله  را عبادت کنند و با حق تعالى انس گیرند. وقتى که مسیر را پیمودند و به غار پناه بردند، در آن جا دست به دعا برد
به نام خداوند کریم

سلام به همه دوستان عزیزم
.
ارادتمندیم

(خطاطی نام حضرت رضا علیه السلام)
ان شاالله اعمال ما طوری باشد که حضرت رضا و تمام اولیاء از ما راضی باشند
...
پیشاپیش شهادت امام مجتبی علیه السلام،پیامبر اکرم صلی الله علیه و امام مهربانی علیه السلام رو خدمت تمام عزیزان تسلیت میگم.
...
التماس دعا

موحد
98/8/4
عبادت یکی از راه‌های کسب معرفت
است. خواه‌ناخواه نیایشگر به سمت محتوای اذکاری که به زبان می‌آورد و انگیزه اعمالی
که به‌جا می آورد کشانیده می شود؛ افزون بر این مفاد عباداتی که در آیین یکتاپرستی
آمده است انسان زاهد را به اندیشه وا می‌دارد. بی‌شک هنگامی‌که عبادت با معرفت
همراه شود مسیر برای پارسایان هموار تر می‌گردد.
نیازی به گفتن نیست که انسان موحد
خواسته خود را از خداوندش می‌خواهد و توسل جستن او به کتاب و اولیای الهی در نیایش،
به کارگرف
عبادت یکی از راه‌های کسب معرفت
است. خواه‌ناخواه نیایشگر به سمت محتوای اذکاری که به زبان می‌آورد و انگیزه اعمالی
که به‌جا می آورد کشانیده می شود؛ افزون بر این مفاد عباداتی که در آیین یکتاپرستی
آمده است انسان زاهد را به اندیشه وا می دارد. بی شک هنگامی که عبادت با معرفت
همراه شود مسیر برای پارسایان هموار تر می گردد.
نیازی به گفتن نیست که انسان موحد
خواسته خود را از خداوندش می‌خواهد و توسل جستن او به کتاب و اولیای الهی در نیایش
به کارگرفتن شیو
کتاب «چه کسی بر جهان حکومت می‌کند» توسط «نوآم چامسکی» زبان‌شناس، جامعه‌شناس و نظریه‌پرداز مطرح آمریکایی نگاشته شده و توسط «حسین جعفری موحد» در سال 1397 به ترجمه و چاپ رسیده است. «چه کسی بر جهان حکومت می‌کند» در 10 فصل و 247 صفحه تنظیم شده است.
ادامه مطلب
سلامسوالی دارمممنون میشم پاسخ بدیدانسان متعالی چگونه انسانی است، به عبارتی انسان متعالی چگونه تعریف می شود؟چنین انسانی چه شاخصه هایی لازم است داشته باشد؟در صورت امکان جهت مطالعه بیشتر منابع معرفی بفرمایید
دوست گرامی. هدف خودسازی دینی، تربیت انسان با شاخصه های زیر است:۱. آگاه و دارای بصیرت دینی و اجتماعی.۲. هدفمند و آرمان گرا.۳. مومن و خداپرست.۴. معتدل و متخلق به اخلاق اسلامی.۵. پاک و مهذب از گناه و حب دنیا.۶. اهل عبادت و معنویت.۷. سالم، شاد و
دانلود آهنگ جدید و زیبای رامین بی باک بنام فرصت
ترانه سرا میلاد موحد است و ساخت ملودی با مهرداد اردلان بودهDownload New Song : Ramin Bibak Called Forsat
+ همراه متن و بیوگرافی خواننده
آرون افشار ، احمد صفایی ، دانلود آهنگ کیفیت 320 ، دانلود آهنگ ایرانی ، محسن ابراهیم زاده 
ادامه مطلب
در جشن ماهانه هلدینگ دلتا که سه‌شنبه سوم دی‌ماه 98 برگزار شد آژانس 44 به عنوان آژانس برتر دلتا در آذرماه 98 معرفی شد.
جشن ماهانه هلدینگ دلتا با حضور محمد تقوی مدیر عامل این مجموعه روز سه‌شنبه سوم دی‌ماه برگزار و آژانس ۴۴ برترین آژانس دلتا در آذرماه ۹۸ معرفی شد. آژانس‌های ۸۵۰ ، ۵ و ۲×۲ به ترتیب مقام‌های دوم،سوم و چهارم را کسب کردند.
به گزارش مجله دلتا محمد تقوی در این مراسم از تلاش و جدیت کارکنان آژانس‌های زیر مجموعه دلتا قدردانی کرد و اظه
231

مثل آقای طباطبایی در واقع کم است، نه تنها از نظر علمی.

دارای شرح صدر و عظمت بودند و ما هم هرگز این ‌طور نیستیم که یک کمونیست و کافری بیاید، ما مدام تحمّل کنیم.

ایشان می‌فرمودند که تابستانی من در «دَرَکه» بودم، آن روز بحبوحه کمونیستی و کفر بود، یکی از آن سران کفر و الحاد که منکر همه چیز بود، هشت ساعت مرحوم آقای طباطبایی از صبح تا غروب روزهای تابستان نشست و نشست، همین شخص کافر فردا در یکی از خیابانهای تهران هم کیش خود را دید گفت: طباطبا
اعلام زمان قطعی عید فطر

باشگاه خبرنگاران نوشت: حجت الاسلام موحد نژاد اعلام کرد چهارشنبه پانزدهم خرداد، عید فطر است.
بنا به اعلام دفتر ستاد استهلال رهبر انقلاب اسلامی، چهارشنبه پانزدهم خرداد، اول ماه شوال و مصادف با عید سعید فطر است.
حجت الاسلام موحدنژاد، عضو ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: ۱۰۰ گروه استهلال رصد ماه شوال را برعهده دارند و براساس نظرهای کارشناسی، غروب سه شنبه هلال ماه شوال رویت خواهد شد.
             بسم الله الرحمن الرحیمیوگا از تبلیغ تا تحقیق: (شماره 5)یکی از نکات مهم در تحلیل و بررسی اعتقادات و باورها و آموزه های هر مکتب و مذهب و فرقه ای، این است که بدانیم واژه ها و اصطلاحات در دستگاه فلسفی و فکری آن جریان به چه معناست. لذا آنچه ضروری است معنا کردن اصطلاحات به صورت منظومه ای در آن دستگاه فکریست. به عنوان مثال کسی که شیعه ی اثنی عشری است، از آیه ی ید الله فوق ایدیهم چیزی را می فهمد که یک سنی حنبلی یا اشعری معنائی غیر از آن را می فه
اى درویش! اگر شبى سرت درد بگیرد آن درد را به سر و چشم خدمت کن که دردِ سرى، که او دهد سَرسرى نبُوَد ... وگفت: اگر به تقدیر، تو را بلایی دادم مرا شکر کن ... به آن مصیبت منگر ، به آن نگر که ،آن روز که ارزاق قسمت مى کردم تو در یادِ ما بودى... وگفت:پرده دو است، یکى برداشته ام و هرگز مبادا که فروگذارم، و یکى فروگذاشته ام و هرگز مبادا که بردارم... سرو جانم فدای آنکه که، "هو" گفته و گوى طرب در میدان طلب انداخته، تیغ قهر از نیام رجولیّت آهخته ، با دوست از میان جان
سلام مـوى سپیدم خوش آمدی به سـرم 
رسیده‌ای که بگویی چقدر خون‌جگرم
تو را در آینه دیدم شناختم اما 
مرا در آینه دیدی؟ چه آمده به سرم
خبر برای من آورده‌ای که پیر شدی 
خبر برای تو آورده‌ام که با خبرم
به هر دری که زدم بسته بود باور کن
نوشته‌اند به پیشانیم که در به‌ درم
بهار بود و به بهمن کشید و رفت که رفت
از آن به بعد کمی تیر می‌کشد کمرم
"علی فرزانه موحد"
+ تو یه تصمیم شک دارم، نمیدونم چی درسته و چی غلط، شما تو این شرایط چکار می‌کنید که به راه‌حل ب
فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن
نیروی انسانی از مهم‌ترین سرمایه‌های یک انقلاب محسوب می‌گردد که هر فعالیتی با کمک آن‌ها انجام می‌گردد، حتی در مورد اقوام غیر موحد نیز وجود نیروی انسانی باعث ایجاد تمدن‌های بزرگی گردیده است، ازجمله قوم عاد که دارای تمدن بزرگ (مکارم شیرازی، تفسیر نمونه، ج ۹، ص ۱۴۶) و معروف به کثرت فرزند (طباطبایی، تفسیر المیزان، ج ۱۸، ص ۲۱۳) بودند چنین خطاب داده شده‌اند: «وَاتَّقُوا الَّذِی أَمَدَّکُم بِمَا تَعْلَمُونَ أَمَدَّکُم بِأَنْعَامٍ وَبَنِینَ
گزارشی از حضور جناب
آقای دکتر سعید صفایی موحد در کلاس درس برنامه ریزی آموزشی. نوشته نفیسه علمی نیک
دانشجوی دکتری تخصصی مدیریت آموزشی.

راز ماندگاری یک کلاس شاید روش تدریس استادش
باشد. شاید هم منابعی که معرفی می کند. این هفته در کلاس مهمانی داشتیم . و این
میتواند راز ماندگاری کلاس دکتر بختیاری باشد. که در ذهن ماناست و در عمل، پویا.
کلاسی که هر هفته حرف جدیدی برای گفتن دارد و حرف این هفته معرفی استادی ارجمند و
صاحب نظر در علم مدیریت آموزشی ب
گزارشی از حضور جناب
آقای دکتر سعید صفایی موحد در کلاس درس برنامه ریزی آموزشی. نوشته نفیسه علمی نیک
دانشجوی دکتری تخصصی مدیریت آموزشی.

راز ماندگاری یک کلاس شاید روش تدریس استادش
باشد. شاید هم منابعی که معرفی می کند. این هفته در کلاس مهمانی داشتیم . و این
میتواند راز ماندگاری کلاس دکتر بختیاری باشد. که در ذهن ماناست و در عمل، پویا.
کلاسی که هر هفته حرف جدیدی برای گفتن دارد و حرف این هفته معرفی استادی ارجمند و
صاحب نظر در علم مدیریت آموزشی ب
یامن له الدنیاوالأخره

اتفاق مسلمانان بر آن است که پیامبر اکرم - صلى الله علیه و آله و سلم - در سن چهل سالگى به رسالت مبعوث شده اند، حال سوال این است که حضرت قبل از چهل سالگى متعبد بوده و خدا را اطاعت مى کرده اند یا خیر؟ در صورت اول تابع کدام یک از ادیان و شرایع بوده اند؟قبل از هر پاسخى در این باره، ذکر چند مطلب ضرورى به نظر مى رسد.مطلب اول: از ابتداى خلقت تا روز قیامت، دین مورد رضایت خداوند متعال یکى بیش نبوده است و تمام انبیاى الهى از حضرت آدم 
دانلود فیلم تمرین برای اجرا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا با کیفیت عالی 1080p
لینک د انلود قرار گرفت
دانلود فیلم تمرین برای اجرا
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : محمد علی سجادی
بازیگران: میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی  سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… (با معرفی) نسیم میرزاده، ماهور سجادی
خلاصه داستان :
 یک کارگردان تئاتر تصم
فیلم جدید و ایرانی منتشر شده در سال 98 با نام رحمان 1400 با بازی بهترین بازیگران طنز ایران که در گیشه با استقبال زیاد از طرف مخاطبان قرار گرفت...این شما و این دانلود فیلم رحمان 1400 بصورت کاملا قانونی و اسلامی برای اولین بار در وب فارسی. از بازیگران این فیلم می توان به نفرات زیر اشاره کرد: مهران مدیری،محمدرضا گلزار،سعید آقاخانی،یکتا ناصر،بهرام افشاری،غلامرضا نیکخواه،ساره بیات این فیلم در بین بسیاری از مردم با حواشی مواجه شد. 

دانلود فیلم رحمان
مایه نجات از هر بدى! 

امام جواد علیه السلام: سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری. (کشف الغمة ج ‏2 ، ص 349)
یکی از فضائل اخلاقی توکل است و آن به این معناست که به خدا اعتماد کرده و همه ی امور زندگی خود را به او واگذار کنیم.
 آری توکل مقامی از مقامات موحدین و تکیه گاهی محکم در زندگی مومنین است که اطمینان قلبی به آنها می دهد آنچه در عالم اتفاق می افتد همه از جانب پرو
پاورپوینت تفسیر قرآن در مورد شهادت دانلود پاورپوینت تفسیر قرآن در مورد شهادت بررسی تفسیر قرآن در مورد شهادت پاورپوینت جامع و کامل تفسیر قرآن در مورد شهادت کاملترین پاورپوینت تفسیر قرآن در مورد شهادت پکیج پاورپوینت تفسیر قرآن در مورد شهادت مقاله تفسیر قرآن در مورد شهادت تحقیق تفسیر قرآن در مورد شهادت

دسته بندی
پاورپوینت

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
802 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
88

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)
 قسمتی از متن پاورپوینت :

ت

نیروی انسانی از مهم‌ترین سرمایه‌های یک انقلاب محسوب می‌گردد که هر فعالیتی با کمک آن‌ها انجام می‌گردد، حتی در مورد اقوام غیر موحد نیز وجود نیروی انسانی باعث ایجاد تمدن‌های بزرگی گردیده است، ازجمله قوم عاد که دارای تمدن بزرگ (مکارم شیرازی، تفسیر نمونه، ج ۹، ص ۱۴۶) و معروف به کثرت فرزند (طباطبایی، تفسیر المیزان، ج ۱۸، ص ۲۱۳) بودند چنین خطاب داده شده‌اند: «وَاتَّقُوا الَّذِی أَمَدَّکُم بِمَا تَعْلَمُونَ أَمَدَّکُم بِأَنْعَامٍ وَبَنِی
شهید مطهری می‌نویسد:
«اگر ــ به صورت یک فرض ــ مردمی مؤمن به خدا باشند و موحد، ولی در میان خودشان ظالم، این ظلم سبب می‌شود که اینها نتوانند به کار خودشان ادامه بدهند، یعنی خدا منقرض‌شان می‌کند.
اگر، برعکس، مردمی نسبت به خداوند کافر باشند، ولی در میان خودشان عادل، این جامعه قابل‌بقاست.» (مطهری، 1398: 44)
یادداشت‌ها:
ـ مطهری، مرتضی. (1398). انحطاط و ترقی تمدن‌ها از نظر قرآن و منطق دیالکتیک. تهران: انتشارات صدرا.
ـ یادداشت‌های مرتبط:
باور دینی یا ر
نوزدهم فروردین هم سالگرد شهادت شهید سیدمحمدباقر صدر است و هم سالمرگ
صادق هدایت.
شهید صدر را یکی از کم نظیرترین اندیشمندان جهان اسلام و یک نابغه
علمی لقب داده اند. این روحانی شهید در آثار خود به تبیین و ارائه و تدوین نظام
سیاسی و اقتصادی و اجتماعی اسلام پرداخته و از این رهگذر، حکومتی مبتنی بر فطرت و
توحید که توانایی تأمین سعادت مادی و معنوی بشریت را داشته باشد ترسیم نموده است. این
متفکر بزرگ، آبادانی دنیا و آخرت را لازمه کمال طلبی انسان موحّد
دو جنبه شاعرانگی و عرفانی مولانا
مساله دیگری که امروز می‌خواهم توجه دوستان را جلب بکنم بر اینکه، مولانا دو جنبه دارد: یک جنبه «شاعرانگی» و یک جنبه «عرفانی». خیلی کم به جنبه شاعرانگی مولانا توجه شده است. مولانا در قله قاف شعر فارسی قرار دارد. تازه این پژوهش‌های جدید به این نکات و ظرایف و پیچیدگی‌ها و رموز شاعرانگی مولانا پرداخته‌اند، مخصوصا با توجه به معیارهای نقد ادبی مدرن، در مثنوی (این شاعرانگی‌ها را) کشف می‌کنند و از این لحاظ خیلی جال
باغ بهشت طره ی مژگان چشم
توست
قمری به روی شاخه غزلخوان چشم توست

باران شوق چشم تو معنای زندگی
است
زمزم همیشه تشنه ی باران چشم توست

نام تو گشته ذکر مناجات قدسیان
روح الامین که قاری قران چشم توست

روز حساب علت ویرانی جهان
یک نفحه از وزیدن طوفان چشم توست

خورشید هم عنان خود از دست
داده است
مبهوت و مات و خیره، پریشان چشم توست

بانو خدای را به تماشا نشسته
ای
دین ترجمان و معنی ایمان چشم توست

معنا گرفت با تو بهار ای گل
وجود
فصل بهار غنچه ی بستان چشم تو
در آیین یگانه‌پرستی درازدستی و چنگ‌اندازی به حقوق دیگران، دروغ،
تزویر و ریا و تکبر، برتری خواهی و سودهای شخصی و قومی، انحصارطلبی، جهل و خشک‌اندیشی،
بیهودگی و هرزگی راه ندارد. در آیین یکتاپرستی سخن از مهرورزی، حق و درستی و
پایداری است. در توحید سخن از خرد و بینشی است که انسان موحد را از قید ترفند و
اغوای دشمن دیرینه آدمی رها می‌سازد و او را به سرچشمه خوبی‌ها می‌کشاند تا به جایگاه
پسندیده پروردگارش برساند.

در توحید رهایی جستن از
سپاه اهر
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی غدیر ۹۸
گِل آدم و رد پای نجف
گِل نوح، از ناخدای نجف
گِل هود و صالح، فدای نجف
به جان همین انبیای نجف
منم عبد دولتسرای نجف

رسیدم به خیرِ کثیرِ غدیر
که بیعت کنم با امیر غدیر
موحد شدم از مسیر غدیر
به هر ذره ی حق نمای نجف
منم عبد دولتسرای نجف

قسیم است بین سعید و شقی
نرفته سرم زیر هر بیرقی
غدیریه خوانده علیَ النَّقی...
که باشم به زیر لوای نجف
منم عبد دولتسرای نجف

نمک گیر، از سفره ی حیدرم
علی رازقِ اول و آخر
دانلود کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس
زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 114 حجم کل فایل ها: 405 مگابایت مدت زمان پخش: 24 ساعت و 58 دقیقه نویسنده: کلاریسا پینکولا استس مترجم: سیمین موحد زبان ترجمه: فارسی نوبت چاپ: چاپ ...
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس
زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 114 حجم کل فایل ها: 405 مگابایت مدت زمان پخش: 24 ساعت و 58 دقیقه نویسنده: کلاریسا پینکولا استس مترجم: سیمین موحد زبان ترجمه: فارسی نوبت چاپ: چاپ ...
دریافت فایل
دریافت فایل
خلاصه داستان فیلم تگزاس ۱ : داستان این فیلم دربارهٔ دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است. ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود. برای همین تصمیم می‌گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی که نام مادر آن لارا است را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد. برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می‌خواهد پول بهرا

یکی از مواد خوراکی در طب سنتی که خواص درمانی دارد، قارچ گانودرما است، خواص قارچ گانودرما یا همان قارچ قرمز زیاد می باشد. نام علمی قارچ Ganoderma Lucidum از گونه های قارچ قرمز است. این قارچ از انواع قارچ های مغذی است که در برخی از کشورهای جهان دارای قدرت معنوی هست. در حال حاضر این ماده خوراکی شگفت انگیز "پادشاه گیاهان" نامیده می شود. از 20 سال گذشته تحقیقات جدی روی خواص دارویی این قارچ دارویی در دنیا شروع شده است . از جمله خواص دارویی این قارچ بسیار ار
من اعتراف ستاد کل رو می پذیرم مبنی بر خطای انسانی...
یاد یه چیزی می افتم:
استاد میفرمودن مسیر توحید مسیر پر تلاطم هست... مانند دریایی مواج هست که وقتی با مصیبت ده قدم جلو رفتی ناگهان موجی از راه میرسد و تو را از جایگاه اولت هم عقب تر میراند...
برای همین ابن سینا میفرماید در هر عصری اوحدی (تک تک مردان) از انسانها موحد میشوند... 
یا حافظ میفرمایند:
شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین حایل
کجا دانند حال ما سبک باران ساحل ها...

دوستان خوبم و مخاطبان بزرگوا
در آیین یگانه‌پرستی درازدستی و چنگ‌اندازی به حقوق دیگران، دروغ،
تزویر و ریا و تکبر، برتری خواهی و سودهای شخصی و قومی، انحصارطلبی، جهل و خشک‌اندیشی،
بیهودگی و هرزگی راه ندارد. در آیین یکتاپرستی سخن از مهرورزی، حق و درستی و
پایداری است. در توحید سخن از خرد و بینشی است که انسان موحد را از قید ترفند و
اغوای دشمن دیرینه آدمی رها می‌سازد و او را به سرچشمه خوبی‌ها می‌کشاند تا به جایگاه
پسندیده پروردگارش برساند.

در توحید رهایی جستن از
سپاه اهر
برای رهبر خود یار هستم
گل است ایشان و منهم خار هستم
از او فرمان بیداری رسیده
قلم در دست و پای کار هستم
تمام آرزویم شادی او
گرفتار رُخ دلدار هستم
رسد از او بمقصد نهضت ما
ز شور زندگی سرشار هستم
شده ابلاغ گام دوّم اکنون
خوشم از اینکه از انصار هستم
چو من بسیاری از عشقش گرفتار
یکی از جمع آن آمار هستم
صفا دارد زمانش زندگانی
منم از عاشقان زار هستم
فرامینش بُوَد بر روی دیده
برای امر او بیدار هستم
موحّد بنده ای خالق پرستم
به استکباریان اضرار هستم
به لط
بدعت حسنه ایرانی
منبع: سی سال پس از پیامبر. دکتر محمدعلی موحد. مجله بخارا. شهریور97
در زمان پیامبر و ابوبکر، غنایم جنگی بین مسلمین تقسیم می شد. اما از زمان عمر، گسترش سرزمین های تحت حکومت مسلمین، سازوکارهای جدیدی را ضروری می ساخت. عمر به هدایت ایرانیان، به کار تاسیس دیوان و دفتر پرداخت. دو نوع دیوان یکی " دیوان العطا" و دیگر "دیوان خراج" یا همان بیت المال، حساب دخل و خرج حکومتی را نگاه می داشت. پس از تصرف اراضی شام و عراق عده ای به مانند غنایم، رای
حضرت امام و دیگران فرموده اند انسان موحد بخاطر شوق به بهشت و ترس از جهنم خدا را عبادت نمی کند و این ترس از دوزخ و شوق بهشت یک مرحله بسیار پایین از بندگی است. حال سوالی اینجاست چرا در ادعیه منصوب به ائمه اطهار (ع) این نعمتهای بهشتی درخواست شده؟ چرا امیر المومنین علی (ع) اینقدر از آتش و عذاب های دوزخ نام برده اند و اظهار خوف نموده اند؟ مگر در قیامت نعمت های بهشتی همان جلوه های ظهور حق تعالی نیستند؟ و مگر بهشت خواستن با خدا خواهی در تصاد است؟ یا مگر
  هر کاری با نام خدا آغاز نشود به سرانجام نمیرسد.
 اگر کار، خیر و حق بود ولی انسان او را برای خدا انجام نداد به ثمر نمیرسد.

تنها حُسن فعلی برای رسیدن به هدف کافی نیست، باید فاعل هم حَسَن باشد هم حُسن فاعلی در او باشد. یعنی برای حق کار کند.
 همانطور که خدای سبحان هر چه را بخواهد با "کُن" انجام میدهد بنده آن مولا هم به اذن آن مولا هر چه را بخواهد با بسم الله انجام میدهد.
  اگر بسم الله از جان موحدی نشات گرفت؛ یک موحد کاملی گفت: " بسم الله الرحمن الرح
  هر کاری با نام خدا آغاز نشود به سرانجام نمیرسد.
 اگر کار، خیر و حق بود ولی انسان او را برای خدا انجام نداد به ثمر نمیرسد.

تنها حُسن فعلی برای رسیدن به هدف کافی نیست، باید فاعل هم حَسَن باشد هم حُسن فاعلی در او باشد. یعنی برای حق کار کند.
 همانطور که خدای سبحان هر چه را بخواهد با "کُن" انجام میدهد بنده آن مولا هم به اذن آن مولا هر چه را بخواهد با بسم الله انجام میدهد.
  اگر بسم الله از جان موحدی نشات گرفت؛ یک موحد کاملی گفت: " بسم الله الرحمن الرح
  غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، امروز عمل جراحی زانوی پا انجام داد.
بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، امروز (پنجشنبه) زانوی پای خود را به تیغ جراحان سپرد.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز با حضور در بیمارستان از غلامرضا محمدی عیادت کرد.
جامعه کشتی کشور برای سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و دارنده 4 مدال ن
در واقع نادر از شگفتی های بی مانند تاریخ ایران است. گاهی فکر می‌کنم جادوگری فسونکار به قدرت و عظمت شکسپیر لازم است تا تراژدی حیات او را بنویسد. هیچ لازم نیست این شخصیت تاریخی را از عالم واقعیات به سپهر خیال انتقال دهیم تا رنگ و بوی تراژدی پیدا کند، او خود از لوازم و مشخصات یک قهرمان تراژدی چیزی کم ندارد. آنچه کم داریم، روایتگری سخت‌کوش و پژوهشگر و هوشمند است که چهره او را از پس پرده مات غبار گرفته و زنگار آلودِ متون تاریخی بیرون بکشد و در مع

اخیراً پژوهشگران موفق به شناسایی قابلیت استفاده از گونه‌ای علف هرز شدند که بنا به گفته آنان می‌تواند از این پس به عنوان منبعی جدید برای استخراج روغن خوراکی به چرخه صنایع غذایی کشور وارد شود. این گیاه ناشناخته خرفه نام دارد که گویا منبعی غنی از اسیدهای چرب غیر اشباع، به خصوص امگا3 تلقی می‌شود.خرفه در فهرست گیاهان خوراکی نیست و در کشاورزی به عنوان علف هرز شناخته می‌شود، ولی آنچه این گیاه را متمایز می‌کند، وجود اسید چرب امگا3 زیاد در برگ
نیهیلیست
کسی است که عقیده دارد، هیچ چیز معنی ندارد و هر کاری مجاز است. اما سارتر عقیده داشت
زندگی باید معنایی داشته باشد. ولی خود ماییم که به زندگی معنا می دهیم. وجود داشتن
به معنای آفریدن زندگی خود است.
یوستین گردر
این که
چیزی نیست تازه اصلش مونده ، من وقتی فهمیدم داروین موحد بود تازه فهمیدم که خیلی
چیزها هست که باید بدونم ولی
وداع
با رقص
توضیحات:وداع
یعنی خداحافظی – برای پذیرش مفاهیم جدید باید با مفاهیم
کهنه خداحافظی کرد.
خدا خودش
گفته اگر

امروزه با تغییر فرهنگ زندگی و کم شدن تحرک بدنی افراد و بروز مشکلاتی نظیر چاقی، فشارخون و .... از یک طرف و شیوع بیماری هایی از قبیل دیابت از طرف دیگر، مشکل استفاده از ساکارز و مشتقات آن نظیر گلوکز در تولید محصولات غذایی برای افراد بالا روزبه روز مشهودتر گشته و لزوم توجه به حل این مشکل جدی تر شده است به همین دلیل در صنعت غذا باتوجه به نقش مهمی که ساکارز دارد، تلاش های متعددی جهت کاهش میزان ساکارز و جایگزینی آن با شیرن کننده های کم کالری یا فاقد
درامد میلیونی از بورس

پکیج آموزشی کسب درآمد میلیونی از بورس

دریافت آموزش

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
آموزش کسب درآمد از بورس – سود و درآمد بورس چقدر است؟www.farvahar-tarahhomi.com › earning-money-from-stock-market۶ آبان ۱۳۹۸ - علاوه بر این، ممکن است به افرادی برخورده باشید که موفق به کسب درامد میلیونی از بورس شده اند و حال شما هم مایلید که پا جای آن ها بگذارید.
درآمد ماهیانه از بورس چقدر است - خانه سرمایهwww.khanesarmaye.com ›
◄ صورت مسئله را درست طراحی کنیم

یکی از اشکالات مادیون ، اشکال در پیدا کردن راه حل هست. مثل دو دانش اموز که به یک مسئله یک جور نگاه میکنند اما یکی به جواب میرسد و یکی نمیرسد مثلا ما میگوییم توحید فطریست ، پس چرا انسانها بر سرش اختلاف دارند ، یکی میگه خدا هست و یکی میگه نیست؟حتی دانشمندان طراز اول دنیا در طول تاریخ ، هم خداباور هستند هم غیر موحد . پس توحید لااقل فطری نیست
جواب ساده هست
اشکال غیرموحدین مسیر غلطی هست که برای رسیدن به جواب طی میکنن
اولین راه و چاره برای از بین بردین یک نهضت تهی کردن اعمال اجتماعی آن از اصل آنها و همینطور قلب مفاهیم آن به مفاهیمی مخدر، تحریف شده و انحرافیست.
بعد از دوره قرون وسطی یعنی دوره رنسانس دین مسیحیت در اروپا کاملا به به سمت تفرّد، و عدم دخالت و پرداختن به حاشیه ها حرکت کرد شد دینی که واقعا میتوان درباره اش گقت که « خدا مٌرد» بله !!
خدایی که در دینش پاسخ حقیقی به نیاز های بشر نباشد و هر چند مدتی مناسکی مخدر را توصیه کند به حق افیون توده هاست.
امام خمی
نان مقدس،شیرینی مقدس،شراب مقدس،آب مقدس و یا نوشتن نامه ودرخواست و قرار دادن آن در لای دیوار مقدس در بیت الاقصی (دیوار قبه ) توسط مسیحیان و یهودیان و یا تعمید با آب مقدس برای پاک شدن ،زنجیر زدن توسط بعضی از مسیحیان در عید پاک برای مصائب عیسی مسیح ع ،اعتراف در برابر مجمسه عیسی مسیح ع ،یا تثلیث ،نصب صلیب و یا آویزان کردن آن در گردن ،یا تسبیح آن و یا زاتو زدن در برابر مجسمه مسیح ع یا با مجمسه او حرف زدن،حمل مجسمه او در هر سال در اروپا و آمریکای لاتی
دانلود فیلم رحمان 1400

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : رحمان 1400
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : طنز / اجتماعی
حجم : 1550 مگابایت
کارگردان : منوچهر هادی
ستارگان : مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، بهرام افشاری ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
زیرنویس فارسی : موجود نیست
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : فیلم
رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی پیش از این با نام «خز
بسم الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- با الهام از
کتاب گرانسنگ ولایت علوی  به نگارش حضرت
ایت الله العظمی جاب اقای جوادی املی – رحمت اللهعلیه—6-به عالم خواست ذات لا
یزالی ---نماید زاینه امکان مثالی- علی گردید تمثال جمالش – وز اینه پیداشد مثالش-
از علامه وعارف بالحق ایت الله مهدی الهی قمشه ای- محبوب دل  پیامبراکرم  صلواته الله علیه واله والسلم- درجنگ تبوک حضرت
رسول اکرم صلواته اله علیه واله والسلم بیرون دروازه شهر محل تجمع بود- حضرت
اش  علی علیه
دانلود فیلم رحمان 1400

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : رحمان 1400
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : طنز / اجتماعی
حجم : 1550 مگابایت
کارگردان : منوچهر هادی
ستارگان : مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، بهرام افشاری ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
زیرنویس فارسی : موجود نیست
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : فیلم
رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی پیش از این با نام «خز
وقتی توی دروس معرفتی میخوندم انسان موحد قدرتهای زیادی پیدا میکنه اما جز به اذن الله الحکیم از قدرتش استفاده نمیکنه... برام جذاب بود اما فقط میفهمیدم... منتها من میخواستم بچشم... امروز واقعه ای ذهنم رو درگیر کرد و رشحه ای از این کار موحدین رو چشیدم...
وقتی امروز در محل کار به محسن گفتم خانم فلانی چرا اینقدر اشتباهاتش زیاد شده... اغلب هم میبینم داره با تلفن صحبت میکنه... من به این روندی که در پیش گرفته اصلا خوشبین نیستم... محسن گفت: آره مهندس مدتیه خیل

امام صادق علیه السلام می فرماید:
مثل ابی طالب مثل اهل الکهف حین اسروا الایمان و اظهروا الشرک فآتاهم الله اجرهم مرتین
مثل حکایت ابوطالب، مثل اصحاب کهف است که ایمان خود را مخفی کردند و اظهار شرک نمودند، پس خداوند اجر و پاداش آنان را دو چندان داد.
(بحار الانوار، ج 35 ص 72)
یکی از شخصیتهای نقش آفرین صدر اسلام، حضرت ابوطالب پدر علی(ع) است. وی در هنگامی که پدر عالیقدر اسلام از همه سو هدف تیرهای زهرآگین مشرکان مکه بود مردانه از آن حضرت حمایت کرد و بدین
 تیم رعد ستارگان ساری در هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد مقابل تیم هیأت کشتی خرم آباد به پیروزی دست یافت.

بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیدار نخست هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب، صبح امروز (جمعه) در سالن شهید بهشتی شهر مشهد برگزار شد و در پایان تیم رعد ستارگان ساری با نتیجه 10 بر صفر مقابل تیم هیأت کشتی خرم آباد به پیروزی رسید.
نت
دانلود فیلم مطرب با لینک مستقیم
فیلم ایرانی مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی
خلاصه داستان:
اینا اصلاً ما رو قبول ندارن بهمون میگن مطرب…
بازیگران:
پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محسن کیایی و …
سایر عوامل:
نویسنده: مصطفی کیایی – آهنگساز: آرمان موسی پور- فیلم برداری: حسین جلیلی – صدابردار: امیر نوبخت- تدوین: نیما جعفری جوزانی- طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان-مدیر تولید: سجاد رحیمی- جلوه های بصری: فرید ناصر
ابوالقاسم فنایی می‌نویسد:
«در قصۀ ابراهیم، فرمان خداوند ”کشتن اسماعیل“ نبوده است. اگر چنین بود، خداوند نمی‌توانست پیش از کشته شدن اسماعیل به دست ابراهیم خطاب به او بگوید: ”قَدْ صَدَّقْتَ الرُّؤْیَا إِنَّا کَذَٰلِکَ نَجْزِی الْمُحْسِنِینَ“ (صافات: ۱۰۵)؛ ”[فرمانی که از طریق] رؤیا [دریافت کرده بودی] را اطاعت کردی. ما نیکوکاران را چنین پاداش می‌دهیم.“ این آیه به وضوح دلالت می‌کند بر اینکه ابراهیم، بدون اینکه اسماعیل را قربانی کند، فرمان
درامد میلیونی از بورس

آموزش کسب درآمد میلیونی از بورس

دانلود

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
آموزش کسب درآمد از بورس – سود و درآمد بورس چقدر است؟www.farvahar-tarahhomi.com › earning-money-from-stock-market۶ آبان ۱۳۹۸ - علاوه بر این، ممکن است به افرادی برخورده باشید که موفق به کسب درامد میلیونی از بورس شده اند و حال شما هم مایلید که پا جای آن ها بگذارید.
درآمد ماهیانه از بورس چقدر است - خانه سرمایهwww.khanesarmaye.com › bourse-earningsآیا م
B1
B2
B3

نگین فلاحتی
عسل ذوفن
آیلین میکاییلی
نگار اعتمادی
هانیه ناصری
دایانا محمدیان
بهار عابدینی

ندا ابوطالبی
دیبا پارسایی
مریم موحد
مهدیه رضایی
هانیه اخلاقی پور
نهال کاویانی
حورا دهدشتی

هانیه بذرافشان
نازنین زهرا دادخواه
هستی امیدی
نرگس فخر
فاطمه السادات تکیه
رایحه مجیدی
B1
B2
B3

نگین فلاحتی
عسل ذوفن
آیلین میکاییلی
نگار اعتمادی
هانیه ناصری
مژگان نوری
بهار عابدینی

ندا ابوطالبی
دیبا پارسایی
دایانا محمدیان
مریم موحد
مهدیه رضایی
هانیه اخلاقی پور
نهال کاویانی
حورا دهدشتی

هانیه بذرافشان
نازنین زهرا دادخواه
هستی امیدی
نرگس فخر
فاطمه السادات تکیه
رایحه مجیدی

⛛⛛کلمات هم خانواده به کلماتی می گویند که از یک ریشه گرفته شده باشند و حرف های اصلی آن کلمه در کلمه های هم خانواده اش پشت سر هم بیاید .و از نظر معنایی نیز کلمات بهم نزدیک باشند.

مثال سه حرف اصلی “ح ب ب” : حبّ ٬ حبیب ٬ محبوب ٬ حبیبهسه حرف اصلی “ا م ر” : امیر٬ مامور٬ امور ٬ اَمر ٬ اوامر ٬ اُمراسه حرف اصلی “ج ل ل” : جلیل ٬ مجلل ٬ تجلیل ٬ جلال ٬ جَلالهسه حرف اصلی “و ح د” : وحید ٬ واحد ٬ موحد ٬ توحید ٬ وحدانیتسه حرف اصلی “ح ق ق” : تحقیق ٬ محقق ٬ حقی
دانلود رمان راهی نفس گیر

نام رمان:راهی نفس گیر
نویسنده:خاطره افروز,روژان محجوب
موضوع:عاشقانه،غمگین
تعداد صفحات:۲۳۳
خلاصه:
دانلود رمان راهی نفس گیر رمانی عاشقانه و غمیگن پر از ماجراهای زیبا و دوست داشتنی چون برخلاف تصور شخصیت رمان که سرنوشت خودشو پیش بینی کرده بود ولی تقدیر زندگی اونو برای همیشه تغییر میده… امیدوارم خوشتون بیاداسم-یگانه-فامیلی مکث کردم به سقف خیره شدم دوباره پرسید مجبوری گفتم-موحد-چندسالته-بیست سه صدای پوزخندشو شنیدم-ح
دانلود آهنگ جدید رامین بی باک بنام فرصت با بالاترین کیفیت
Download New Music Ramin Bibak – Forsat
ترانه: میلاد موحد , موزیک: مهرداد اردلان , تنظیم: رامین بی باک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

متن آهنگ جدید رامین بی باک بنام فرصت :
نیستی شبو روزم خاطره بازی شد قلبت به این دوری چجوری راضی شددلتنگم و شبگرد تو هر خیابونی دلتنگ تر میشم روزای بارونیاشکام که تو بارون گم میشه رو گونم یعنی به من برگرد یعنی نمیتونمگرماتو کم داره آغوش سرد من پس کی تمو
به قلم: احمد باقریان ساروی:
ارسالی جناب حجت‌الاسلام عبدالمهدی باقری
پاسخ حضرت آیت الله حاج شیخ ابوالحسن ایازی (ره) به پرسش‌ها:

آیت الله حاج شیخ ابوالحسن ایازی (ره) در پاسخ به پرسشهای احکام و اعتقادات و درسهای حوزه آمادگی و حضور ذهن خوبی داشت، یک روز مهمان او بودم از او در باره پدر ابراهیم پیامبر (ع) پرسیدم که آیا پدر او آزر مشرک بود یا یک انسان موحد؟

مرحوم ایازی؛ «آقاجان»

او -بدون آمادگی قبلی و مطالعه جدی - به من گفت قرآن کریم  را از بالای
در جشن ماهانه هلدینگ دلتا که دوشنبه سوم آذرماه 98 برگزار شد آژانس 2×2 به عنوان آژانس برتر دلتا در آبان‌ماه 98 معرفی شد.
جشن ماهانه هلدینگ دلتا با حضور محمد تقوی مدیر عامل روز دوشنبه سوم آذرماه برگزار و آژانس 2×2 برترین آژانس دلتا در آبان‌ماه 98 معرفی شد و آژانس‌های  850 ، 44 و 5 به ترتیب مقام‌های دوم،سوم و چهارم را کسب کردند.
به گزارش مجله دلتا محمد تقوی در این مراسم از تلاش و جدیت کارکنان آژانس‌های زیر مجموعه دلتا قدردانی کرد و اظهار داشت: دلتا
در جشن ماهانه هلدینگ دلتا که شنبه چهارم آبان‌ماه 98 برگزار شد آژانس 5 به عنوان آژانس برتر دلتا در مهرماه 98 معرفی شد.
جشن ماهانه هلدینگ دلتا با حضور محمد تقوی مدیر عامل این هلدینگ روز شنبه چهارم آبان‌ماه برگزار شد. در این مراسم، آژانس دلتا 5 برترین آژانس دلتا در مهرماه 98 معرفی شد و آژانس‌های  2×2 ، 850 و 44 به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.
به گزارش مجله دلتا محمد تقوی ضمن اشاره به اهمیت ویژه این رویداد ماهانه از تلاش و جدیت مدیران ، مسئ
سکولاریسم بیشتر به معنای جدایی دین از سیاست معنا می شود. اما یک معنای فراتر از سکولاریسم نیز قابل تصور است و آن جدایی امر زندگی از سیاست است. برخی می پندارند که می توان بدون در نظر گرفتن یک موضع سیاسی به زندگی آسوده دست یافت. لکن حقیقتی که در این میان مغفول مانده این است که اصولا هیچ امر سکولاری در جهان و در عالم وجود ندارد، چه آنکه کسی قائل به جدایی دین از سیاست باشد.
در دنیایی که با خیر و شر آمیخته است و در آن ارده ها در جریانند نمی توان در قبال
پاورپوینت بررسی آثار معماری لوییس کان
پاورپوینت بررسی آثار معماری لوییس کان در 92 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx
مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی آثار معماری لوییس کان در 92 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

لویی کان

وی20 فوریه 1901 در جزیره اوزل واقع در استونی متولد شد. خانواده او در 1925 به آمریکا مهاجرت می کنند و او در 17 ماه مارس 1974 به علت حمله ق
مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

وی20 فوریه 1901 در جزیره اوزل واقع در استونی متولد شد. خانواده او در 1925 به آمریکا مهاجرت می کنند و او در 17 ماه مارس 1974 به علت حمله ق
مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا مولای یاصاحب الزمان ادرکنی ...
از پس ابرها بیا بیرون ...
دست ها را گرفته ام بالا ...
 جز ظهور شما نمی خواهم ... 
✨اللهم عجل لولیک الفرج
.
.
الهی توفیق دعا برای ظهورامام زمان رو نصیب هممون بکن.
دوموردفوائدظهورامام زمان ارواحنافداه:
حل تمامی مشکلات دنیایی و مادی به طوریکه مریضی،فقیری و.. پیدا نخواهدشد 
مورددوم باظهورامام زمان ارواحنافداه همه ملتها متحدخواهند شد و دین واحد دین اسلام خواهدشد و همه موحد و یکتاپر
نقد اندیشه مطلق
53- کل تکبر و غرور و سلطه جوئی و استکبار جهانی انسان از بابت ذهن اوست از اینکه می بیند که صاحب چه قدرت مطلقه و جاودانه ای است در سر خویشتن، ولی با اینحال بندرت می تواند از این قدرت عظیم بهره ای گیرد و مشکلات کوچک خود را حل و فصل نماید. و این یکی از مهمترین تناقضات وجودی انسان است که با داشتن چنین ذهنی احساس خدائی می کند ولی عملاً یک موجود درمانده و حقیر و ناتوان و گداست.
54- بسیار اندکند انسانهائی که از قدرت عظیم و خدائی ذهن خود در خ
جشن ماهانه هلدینگ دلتا، شنبه پنجم بهمن‌ماه 98 برگزار و آژانس 5 به عنوان آژانس برتر دلتا در دی‌ماه 98 معرفی شد.

جشن ماهانه هلدینگ دلتا با حضور محمد تقوی مدیر عامل،  روز شنبه پنجم بهمن‌ماه برگزار شد. در این مراسم، آژانس ۵ برترین آژانس دلتا در دی‌ماه ۹۸ معرفی شد و آژانس‌های ۲×۲ ، ۴۴ و ۸۵۰ به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.

به گزارش مجله دلتا محمد تقوی در این مراسم با تشکر و قدردانی از مدیران، سرپرستان و مشاوران آژانس ۵ و دیگر زیرمجمو
کاشانک محله‌ای بسیار خوش آب‌و‌هوا و برخوردار از امکانات رفاهی و تنوع آپارتمانی در منطقه یک تهران است.
کاشانک از محله‌های قدیمی شمال تهران است. مجاورت کاشانک با ارتفاعات البرز و پارک نیاوران و همچنین همسایگی آن با محله‌های صاحبقرانیه، اقدسیه، دارآباد و آجودانیه موقعیت ممتازی را برای این محله از جهت دسترسی به امکانات و برخورداری از آب و هوای پاک ایجاد کرده است؛ به‌طوری که در سال‌های اخیر خرید آپارتمان در کاشانک به یکی از گزینه‌های بسی
رحمان ۱۴۰۰ فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان است و در ابتدا خزه نام داشت.
رحمان ۱۴۰۰ قرار بود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد که از حضور در جشنواره قبل اعلام نتایج انصراف داد. این فیلم در حال حاضر در مرحله آماده‌سازی اکران عمومی است

عوامل فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰
عوامل اصلی فیلم رحمان ۱۴۰۰ عبارتند از کارگردان : منوچهر هادی، نویسنده: بابک کایدان، تهیه کننده : علی سرتیپ
به نام خدا
وقتی پیشینیان ما با تلاش پی گیر خود ارزش ها را به ما رسانده اند چه می شود که ما نیز خدمتی شایسته به جامعه اسلامی ارائه کنیم تا هم خود بهره بریم و مردم موحد و خدا پرست دنیا نیز با کلام خدا و هنرنمایی او آشنا شوند.
دیگران کاشتند و ما خوردیم *** ما بکاریم و دیگرا بخورند
در این زمینه داستانی بخوانیم از جامع التماثیل:
آورده‌اند که عبدالملک سالی به حج رفته بود بعد از فراغ از حج پرسید که در مکة معظمه در این زمان زاهدترین و عابدترین خلق کیست گ
آشنایی با دانشگاه های تهران – دانشگاه تهران (قسمت دوم)
امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
بالاتر به معماری فرانسوی اشاره شد که یافتن زمین مناسب نیز به کمک وی انجام شد. نام این معمار آندره گدار بود و آن روزها بعنوان مهندس در خدمت وزارت معارف بود. پس از جستحوی فراوان زمینی در اطراف باغ جلالیه برای این امر در نظر گرفته
یک:
می دانم که اگر باز گردم از تو ...
عشق بزرگتری دارم ...
هنوز خدای منتظر است!...
دو:
بهاررا ریختم توی چشم های تو ...
یکهو سبزو آبی شد ...دنیائی که داشتیم...
سه:
بین پل ها ...
جاده ها ...
ایستادن ماه !...
مرایاد تو می اندازد ...
که بی اندازه ..." ماهی"!

" شهید بابک نوری هریس"
چهار:
کشتی و تمام شدم از عشق و غمم نیست ...
آن زندگی قبل که دردست شما بود ..." صفا بود"!
پنج:
موهایت را بخشیده ای به آب ...
که موج موج برود ...
که چی بشود:
مشکی آبی!
شش:
مزار شش گوشه ات را درون خویش زائرم ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها